KONST / Litografier / Färglitografi 16218145
nr 1621 8145
Ã…ke Ahlberg
(f. 1943), Sverige
Flicka vid flygel. Signerad, numrerad 159/295. Färglitografi. Bladets mått: 38x27 cm, yttermått inklusive ram: 54x42 cm
Åke Ahlberg, svensk målare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:37:18
15/5 15:54:40
15/5 15:55:06